Про затвердження Програми сприяння виконанню рішень судів, інших виконавчих документів та сплати судового збору на 2024 рік

08.12.2023 6975

Про затвердження Програми  сприяння виконанню рішень судів, інших виконавчих документів   та сплати судового збору на 2024 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

 

Про затвердження Програми
сприяння виконанню рішень судів,
інших виконавчих документів
та сплати судового збору на 2024 рік

Враховуючи необхідність забезпечення судового захисту прав та інтересів органів місцевого самоврядування, повного та своєчасного виконання зобов’язань, які виникли на підставі судових рішень та виконавчих документів, відповідно до Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», Закону України «Про судовий збір», керуючись  Законом України “Про виконавче провадження”, Бюджетним кодексом України, Порядком виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2011 № 845, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ___ від _________ р.) та рекомендації постійної комісії ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (протокол № ___ від _________ р.), керуючись п.22 ч. 1 ст. 26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1.Затвердити Програму сприяння виконанню рішень судів, інших виконавчих документів та сплати судового збору на 2024 рік (далі-Програма) згідно з додатком.
2.Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснювати фінансування Програми в межах коштів передбачених у міському бюджеті на 2024 рік.
3.Виконання Програми покласти на управління правового забезпечення та відділ Державного архітектурно-будівельного контролю.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1820 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту