Про затвердження Програми створення резерву матеріально – технічних ресурсів для запобігання і ліквідації наслідків ймовірних надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на території Дрогобицької міської територіальної громади на 2023-2025 роки

24.02.2023 5610

Про затвердження Програми створення  резерву матеріально – технічних ресурсів  для запобігання і ліквідації наслідків  ймовірних надзвичайних ситуацій природного   та техногенного характеру на території  Дрогобицької міської територіальної громади  на 2023-2025 роки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про затвердження Програми створення
резерву матеріально – технічних ресурсів
для запобігання і ліквідації наслідків
ймовірних надзвичайних ситуацій природного
та техногенного характеру на території
Дрогобицької міської територіальної громади
на 2023-2025 роки.

Відповідно до Кодексу Цивільного захисту України від 02.10.2012 №5403-VI, ст. 98, Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку створення і використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій» від 30.09.2015 №775, та з метою реалізації державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення Дрогобицької міської територіальної громади від виникнення негативних наслідків та надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол № _______від __________ р., та постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та цінової політики та інвестицій (протокол № _______від __________ р., керуючись п.22 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму створення міського резерву матеріально – технічних ресурсів для запобігання і ліквідації наслідків ймовірних надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на період до 2025 року (Додаток № 1).
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О. Савран) здійснювати поетапне фінансування Програми в межах бюджетних асигнувань.
3. Виконання Програми покласти на департамент міського господарства (Р. Пошивак).
4. Контроль за виконанням покласти на комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Р. Шагала). .

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту