Про затвердження Програми супроводу надання медичної стоматологічної допомоги учасникам антитерористичної операції на 2018 рік

21.05.2018 396

Про затвердження  Програми супроводу надання медичної стоматологічної допомоги учасникам  антитерористичної операції на 2018 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від травня 2018 року №___

Про затвердження Програми
супроводу надання медичної
стоматологічної допомоги учасникам
антитерористичної операції
на 2018 рік

З метою ефективного і раціонального використання бюджетних коштів та керуючись ст.25, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2002р. № 955 «Про затвердження Програми надання громадян гарантованої державою безоплатної медичної допомоги», ст.8 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», керуючись п.3 ст.89 Бюджетного кодексу України, враховуючи протоколи постійних комісій ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення № _________ від ________, та постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій №____ від _________міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму супроводу надання медичної стоматологічної
допомоги учасникам антитерористичної операції на 2018р. Загальний обсяг фінансових ресурсів необхідних для виконання Програми за кошти міського бюджету становить 500,0 тис. грн.
2. Фінансування програми здійснюється за умови наявності плану асигнувань на 2018 рік та може уточнюватись протягом року за результатами перевиконання бюджету.
3. Координацію та контроль за виконанням Програми покласти на начальника відділу охорони здоров’я В.Чубу.
4. Контроль за виконанням рішення сесії покласти на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій Р.Курчика.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту