Про затвердження Програми «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 рік»

21.11.2022 5310

Про затвердження Програми  «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури  Дрогобицької  міської територіальної громади на  2023  рік»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження Програми
«Утримання та розвиток автомобільних
доріг та дорожньої інфраструктури
Дрогобицької міської територіальної
громади на 2023 рік»

З метою утримання доріг та дорожньої інфраструктури місцевого та державного значення у належному стані, підвищення безпеки учасників дорожнього руху за рахунок утримання і ремонту доріг, на виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від ______________ року № ____ «Про бюджет Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 рік», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово –комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку, та будівельних інвестицій (протокол № _____від _________ 202 року), постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №___ від _________ 202 року), та керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 рік» згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування програми у межах коштів, затверджених департаменту міського господарства по КПКВК 1217461 « Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету».
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на департамент міського господарства (Р. Пошивак).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку, та будівельних інвестицій (Р. Шагала).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту