Про затвердження Програми фінансової підтримки спеціалізованої дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву з велоспорту «Медик» м.Дрогобича на 2023 рік

21.11.2022 5328

Про затвердження Програми  фінансової підтримки спеціалізованої дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву з велоспорту «Медик»  м.Дрогобича на 2023 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження Програми
фінансової підтримки спеціалізованої
дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву
з велоспорту «Медик» м.Дрогобича на 2023 рік

З метою створення належних умов для забезпечення збірних команд міста усіх вікових груп для участі у змаганнях всіх рівнів, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (протокол від _________ року № ___), постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій ( _________ року № ___), керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму фінансової підтримки спеціалізованої дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву з велоспорту «Медик» м. Дрогобича на 2023 рік, згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2023 рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу спорту (О.Сотрихіна).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій ( Р.Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту