Про затвердження Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров`я мм. Дрогобича та Стебника на 2018 рік

21.05.2018 444

Про затвердження Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров`я мм. Дрогобича та Стебника на 2018 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від травня 2018 року №___

Про затвердження Програми
фінансової підтримки закладів
охорони здоров`я мм. Дрогобича
та Стебника на 2018 рік

З метою ефективного і раціонального використання бюджетних коштів та керуючись ст.25, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2002р. № 955 «Про затвердження Програми подання громадян гарантованої державою безоплатної медичної допомоги», ст.8 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», керуючись п.3 ст.89 Бюджетного кодексу України, враховуючи протоколи постійних комісій ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення № _________ від ________, та постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій №____ від _________міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму фінансової підтримки закладів охорони здоров`я мм. Дрогобича та Стебника на 2018р. Загальний обсяг фінансових ресурсів необхідних для виконання Програми становить 113746,8 тис.грн. Дана сума може уточнюватись протягом року виходячи з потреби закладів охорони здоров`я мм. Дрогобича та Стебника та наявних фінансових ресурсів міського бюджету м. Дрогобича та інших субвенцій.
2. Координацію та контроль за виконанням Програми покласти на начальника відділу охорони здоров’я В.Чубу.
3. Контроль за виконанням рішення сесії покласти на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій Р.Курчика.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту