Про затвердження проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь земельної ділянки, яка перебуває в оренді Лучківа В.Р. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

29.05.2024 8153

Про затвердження проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь земельної ділянки, яка перебуває в оренді Лучківа В.Р. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

Про затвердження проекту землеустрою,
що забезпечує еколого-економічне
обґрунтування сівозміни та впорядкування
угідь земельної ділянки, яка перебуває
в оренді Лучківа В.Р.
для ведення товарного
сільськогосподарського виробництва

 

Розглянувши заяви фізичних осіб та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 84 від 15.05.2024р. та № 85 від 22.05.2024р.), керуючись статтями 127, 128, ч. 2 ст. 134 Земельного кодексу України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а:
1. Включити в перелік земельні ділянки несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у власність під об’єктами нерухомого майна:
1.1. Микиті Олегу Євгеновичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку площею 277 кв. м. на вул. М. Грушевського, 79/2, м. Дрогобич, кадастровий номер 4610600000:01:017:0194, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
1.2. Демчук Олександрі Йосипівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку площею 25 кв. м. на вул. М. Грушевського, м. Дрогобич, кадастровий номер 4610600000:01:017:0024, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
1.3. Гайдуку Михайлу Васильовичу, прож. с. Мокряни Дрогобицького району, земельну ділянку площею 50 кв. м. на вул. Самбірській, 78/18, м. Дрогобич, кадастровий номер 4610600000:01:029:0128, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
2. Фізичним особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, звернутись в Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради з метою укладення угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.
3. Істотною умовою угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки визначити наступне: «Сума авансового платежу повинна становити не більше 20 % вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки. Сума авансового внеску зараховується до ціни продажу земельної ділянки. У разі відмови покупця від укладення договору купівлі – продажу земельної ділянки сума авансового внеску не повертається».
4. Після поступлення коштів на визначений угодою на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки рахунок, міському голові міста Дрогобича (Тарас КУЧМА) укласти у встановленому порядку угоду на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу.
5. Фізичним особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, надати згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що підлягає викупу (якщо такий проект відсутній).
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

Міський голова      Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту