Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки

19.11.2018 484

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки та про проведення земельних торгів  у формі аукціону з продажу права оренди  земельної ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ___________ 2018 року № _____

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
та про проведення земельних торгів
у формі аукціону з продажу права оренди
земельної ділянки

Розглянувши лист відділу оренди та приватизації комунального майна (Р. Росоха), лист ПП «ФІРМА «СОМГІЗ», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель міськземфонду, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах, а саме:
1.1. Земельної ділянки площею 4,8 га. в районі вулиць Северина Наливайка та Андрея Шептицького, кадастровий номер 4610600000:01:030:0045, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.
2. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради вчинити необхідні дії щодо державної реєстрації речового права на земельну ділянку, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах.
3. Включити до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на них на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку площею 4,8 га. в районі вулиць Северина Наливайка та Андрея Шептицького, кадастровий номер 4610600000:01:030:0045, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.
4. Виставити право оренди, терміном на 3 роки, на земельну ділянку площею 4,8 га. в районі вулиць Северина Наливайка та Андрея Шептицького, кадастровий номер 4610600000:01:030:0045, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури, до продажу на земельних торгах у формі аукціону (КВЦПЗ 02.10).
4. Затвердити проект договору оренди земельної ділянки, який пропонується укласти з переможцем земельних торгів у формі аукціону.
5. Встановити, відповідно до п.5.ст.135, п.6.ст.135, п.5.ст.136, п.31 ст.137 Земельного кодексу України, обов’язкові умови продажу права оренди земельної ділянки, зазначеної в п.3. даного рішення, а саме: зобов’язати Переможця земельних торгів:
5.1. Відшкодувати Виконавцю торгів кошти на підготовку лоту до продажу в сумі 24 403грн. 69коп. (Двадцять чотири тисячі чотириста три грн.69коп.).
5.2 Відшкодувати Виконавцю земельних торгів витрати, пов’язані із організацією та проведенням земельних торгів (аукціону) відповідно до вимог чинного законодавства України.
5.3. Відшкодування витрат Виконавцю земельних торгів на підготовку лоту до продажу та на організацію і проведення торгів здійснюється учасником, що став Переможцем торгів, на підставі окремого договору між Виконавцем торгів та Учасником.
6 Визнати місце проведення земельних торгів – м. Дрогобич, площа Ринок,1 (сесійний зал міської ради).
7. Стартовий розмір річної орендної плати встановити в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки землі.
8. Встановити значення кроку торгів у розмірі 0,5% від стартового розміру річної орендної плати на земельну ділянку, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах.
9. Уповноважити Міського голову Т. Я. Кучму, за результатами проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки, підписати протокол проведення земельних торгів та укласти договір оренди земельної ділянки від імені організатора проведення земельних торгів – Дрогобицької міської ради .
10. Виконавцю земельних торгів після отримання документів та матеріалів на лот забезпечити опублікування на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин оголошення про проведення земельних торгів у формі аукціону.
11. Торги провести в порядку визначеному ст.137-139 Земельного Кодексу України.
12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту