Про затвердження проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для зміни цільового призначення, яка заходиться в с. Снятинка Дрогобицької міської територіальної громади Дрогобицького району Львівської області (за межами населеного пункту)»

04.08.2023 6272

Про затвердження проекту містобудівної  документації «Детальний план території земельної ділянки  для зміни цільового призначення, яка заходиться в с. Снятинка Дрогобицької міської територіальної  громади Дрогобицького району Львівської області  (за межами населеного пункту)»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про затвердження проекту містобудівної
документації «Детальний план території земельної ділянки
для зміни цільового призначення, яка заходиться
в с. Снятинка Дрогобицької міської територіальної
громади Дрогобицького району Львівської області
(за межами населеного пункту)»   

Відповідно до ст. 8, 16, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення сесії Дрогобицької міської ради від 25.05.2023 № 1582 «Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для зміни цільового призначення, яка знаходиться в с. Снятинка Дрогобицької міської територіальної громади Дрогобицького району Львівської області (за межами населеного пункту)», враховуючи протокол проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації від 31.07.2023 р., протокол засідання містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури від 31.07.2023 р., рекомендації постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту, зв’язку та будівельних інвестицій (протокол № ____ від ________ 2023), рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № _____ від ________ 2023 р.), керуючись п.42 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1.Затвердити проект містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для зміни цільового призначення, яка знаходиться в с. Снятинка Дрогобицької міської територіальної громади Дрогобицького району Львівської області (за межами населеного пункту).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту, зв’язку та будівельних інвестицій (Р. Шагала).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту