Про затвердження проекту містобудівної документації «Внесення змін в Детальний план території під багатоквартирну житлову забудову в районі вулиць Северина Наливайка та Андрея Шептицького в м. Дрогобич»

05.10.2020 1104

Про затвердження проекту містобудівної документації    «Внесення змін в Детальний план території під  багатоквартирну житлову забудову в районі вулиць  Северина Наливайка та Андрея Шептицького в м. Дрогобич»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _____________ № ______

Про затвердження проекту містобудівної документації
«Внесення змін в Детальний план території під
багатоквартирну житлову забудову в районі вулиць
Северина Наливайка та Андрея Шептицького в м. Дрогобич»

Відповідно до ст. 8, 16, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 17.12.2019 №305 «Про надання дозволу на виготовлення Проекту внесення змін в містобудівну документацію «Детальний план території під багатоквартирну житлову забудову в районі вулиць Северина Наливайка та Андрея Шептицького в м. Дрогобич» затверджений рішенням сесії Дрогобицької міської ради від 02.10.2018 № 1368», протоколу проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації «Внесення змін в Детальний план території під багатоквартирну житлову забудову в районі вулиць Северина Наливайка та Андрея Шептицького в м. Дрогобич» та «Корегування плану зонування території м. Дрогобича», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити проект містобудівної документації «Внесення змін в Детальний план території під багатоквартирну житлову забудову в районі вулиць Северина Наливайка та Андрея Шептицького в м. Дрогобич».
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія