Про затвердження проекту містобудівної документації «Детальний план території кварталу садибної забудови в районі вул. Івана Франка м. Дрогобича Львівської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

24.04.2023 5724

Про затвердження проекту містобудівної  документації «Детальний план території кварталу садибної забудови в районі  вул. Івана Франка м. Дрогобича  Львівської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 


Про затвердження проекту містобудівної
документації «Детальний план території
кварталу садибної забудови в районі
вул. Івана Франка м. Дрогобича
Львівської області» та звіту про стратегічну
екологічну оцінку   

Відповідно до ст. 8, 16, 19, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Дрогобицької міської ради від 09.06.2022 №1147 «Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території кварталу садибної забудов в районі вул. Івана Франка м. Дрогобича Львівської області», враховуючи протокол проведення громадських слухань, від 22.12.2022, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території кварталу садибної забудов в районі вул. Івана Франка м. Дрогобича Львівської області», рекомендації постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол № ___ від _____________ 2023 року), керуючись п.42 пп.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1.Затвердити проект містобудівної документації «Детальний план території кварталу садибної забудов в районі вул. Івана Франка м. Дрогобича Львівської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку зазначеного проекту містобудівної документації.
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту, зв’язку та будівельних інвестицій (Р. Шагала).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту