Про затвердження режиму водопостачання та водовідведення населенню з комунального водопроводу КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради

09.04.2021 1995

Про затвердження режиму водопостачання та водовідведення населенню з комунального  водопроводу КП “Дрогобичводоканал”  Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _____________№_______

Про затвердження режиму водопостачання та водовідведення
населенню з комунального
водопроводу КП “Дрогобичводоканал”
Дрогобицької міської ради

Розглянувши лист КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради від 22.03.2019р. №1570, у відповідності до Законів України “Про житлово-комунальні послуги”, “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, Постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 №690 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення”, керуючись пп. 5 п. а ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в:
1. Затвердити режим водопостачання та водовідведення населенню міст Дрогобича та Стебника, сіл Раневичі, Почаєвичі, Михайлевичі, Лішня, Унятичі, Нагуєвичі з комунального водопроводу КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради на період з 01.05.2021 по 30.04.2022:
1.1. Послуги з водопостачання надавати цілодобово, за винятком часу перерв на:
1.1.1. Проведення ремонтних робіт систем водопостачання та водовідведення згідно з „Правилами технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України”.
1.1.2. Ліквідацію аварійної ситуації або наслідків непереборної сили.
1.2. Послуги з водовідведення надавати цілодобово.
2. КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради (Р. Шагала):
2.1. Дозволити, за погодженням із міським головою, переходити на скорочений режим надання послуг водопостачання (в межах нормативів питного водопостачання) з 6.00 до 10.00 та з 17.00 до 23.00 у разі несприятливих кліматичних умов, таких як довготривала відсутність атмосферних опадів, пониження рівня води у свердловинах на водозаборах підприємства, що приводить до зменшення видобутку води.
2.2. Забезпечити якість питної води відповідно до ДCанПін 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”.
2.3. Повідомляти споживачів через засоби масової інформації у разі:
2.3.1. Перерви у наданні послуг з постачання холодної води ( за винятком перерви, що настала внаслідок аварії або непереборної сили).
2.3.2. Переходу на скорочений режим надання послуг водопостачання.
2.3.3. У повідомленні зазначати причини та час перерви в наданні послуг.
3. Дане рішення довести до населення через засоби масової інформації.
4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради Р. Шагала.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань, директора департаменту міського господарства Р. Москалика.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту