Про затвердження рейтингової черги кандидатів для участі у Програмі часткової компенсації відсоткової ставки банкам за кредитами, наданими молодим сім’ям на придбання житла, за рахунок бюджету Дрогобицької міської територіальної громади на 2021 рік

07.05.2021 1984

Про затвердження рейтингової  черги кандидатів для участі у  Програмі часткової компенсації  відсоткової ставки банкам за кредитами,  наданими молодим сім’ям на придбання  житла, за рахунок бюджету Дрогобицької  міської територіальної громади на 2021 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ___________ № _____

Про затвердження рейтингової
черги кандидатів для участі у
Програмі часткової компенсації
відсоткової ставки банкам за кредитами,
наданими молодим сім’ям на придбання
житла, за рахунок бюджету Дрогобицької
міської територіальної громади на 2021 рік

Розглянувши письмові звернення громадян, враховуючи рекомендації комісії з формування рейтингової черги кандидатів для участі в Програмі часткової компенсації відсоткової ставки банкам за кредитами, наданими молодими сім’ям на придбання житла, за рахунок бюджету Дрогобицької міської територіальної громади на 2021 рік (протокол від 06.05.2021 № 1), керуючись Програмою часткової компенсації відсоткової ставки банкам за кредитами, наданими молодим сім’ям на придбання житла за рахунок бюджету Дрогобицької міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Дрогобицької міської ради ІІІ сесії восьмого скликання від 12.03.2021 № 211, пп. 1 п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити рейтингову чергу кандидатів для участі в Програмі часткової компенсації відсоткової ставки банкам за кредитами, наданими молодими сім’ям на придбання житла, за рахунок бюджету Дрогобицької міської територіальної громади на 2021 рік згідно з додатком.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань, директора департаменту міського господарства Р. Москалика.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту