Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва з 1 січня 2019 року

14.01.2019 438

Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати  при визначенні вартості будівництва  з 1 січня 2019 року

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______сесія _____ скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _____________ року № _____

Про затвердження розміру
кошторисної заробітної плати
при визначенні вартості будівництва
з 1 січня 2019 року

На виконання «Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016 № 281, зі змінами від 27.07.2018 № 196, використовуючи показники середньомісячної заробітної плати у будівництві (у розрахунку на одного штатного працівника), що оприлюднюється на офіційному веб-сайті Державної служби статистики України, збільшеного на прогнозний індекс споживчих цін на 2019 рік , враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол від ________________ №____), постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від ________________ №____), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Затвердити кошторисну заробітну плату для визначення вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням коштів бюджету та коштів підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Дрогобича, з 1 січня 2019 року в розмірі 10 500,00 гривень для звичайних умов будівництва за розрядом складності робіт 3,8.
2. Департаменту міського господарства (Р. Москалик), економічному відділу виконавчого комітету (Т. Бачинський), Управлінню капітального будівництва (В. Бохонок), всім комунальним підприємствам Дрогобицької міської ради рекомендовано керуватися цим рішенням при складанні інвесторської кошторисної документації (на стадії розроблення проектної документації).
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (А. Янів).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту