Про затвердження складу комісій з припинення, у зв’язку з реорганізацією шляхом перетворення закладів охорони здоров’я

10.11.2016 397

Про затвердження складу комісій з припинення, у зв’язку з реорганізацією шляхом перетворення закладів охорони здоров’я

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _____________№_______

Про затвердження складу комісій з припинення,
у зв’язку з реорганізацією шляхом перетворення
закладів охорони здоров’я

На виконання п.2 рішення сесії Дрогобицької міської ради №329 від 18.08.2016 року «Про реорганізацію закладів охорони здоров’я мм. Дрогобича і Стебника у комунальні некомерційні підприємства», враховуючи заяву Шевкенича Андрія Івановича від 25.10.2016 про внесення змін в склад комісій з припинення у зв’язку з реорганізацією шляхом перетворення закладів охорони здоров’я, керуючись статтями 104, 105, 107, 108 Цивільного кодексу України та статтями 32, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити склад комісій з припинення у зв’язку з реорганізацією шляхом перетворення закладів охорони здоров’я згідно з додатком.
2. Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 14.09.2016 № 221 «Про затвердження складу комісії з припинення у зв’язку з реорганізацією шляхом перетворення закладів охорони здоров’я» вважати таким, що втратило чинність.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань (В.Качмар).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту