Про затвердження складу конкурсної комісії з відбору соціально-культурних проектів громадських організацій та громадських спілок в новій редакції

08.06.2018 387

Про затвердження складу  конкурсної комісії з відбору соціально-культурних проектів громадських організацій та громадських спілок в новій редакції

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від __№___

Про затвердження складу
конкурсної комісії з відбору
соціально-культурних проектів
громадських організацій та
громадських спілок в новій редакції

На виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від 15.05. 2018 №1216 «Про затвердження «Програми підтримки соціально-культурних проектів громадських організацій та громадських спілок у м. Дрогобичі», керуючись ст. 27, ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити склад конкурсної комісії з відбору соціально-культурних проектів громадських організацій згідно з додатком.
2. Уповноважити конкурсну комісію затвердити пріоритетні напрямки соціально-культурних проектів та умови проведення конкурсу проектів громадських організацій.
3. Уповноважити КУ «Інститут міста Дрогобича» (В. Кондзьолка) вести реєстр соціально-культурних проектів громадських організацій та громадських спілок.
4. Додаток до рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 27.01.2017 №21 вважати таким, що втратив чинність.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту