Про затвердження списку присяжних для Дрогобицького міськрайонного суду

14.11.2016 469

Про затвердження списку присяжних для Дрогобицького міськрайонного суду

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
__ сесія ____ скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від «__»_________2016 року №___

Про затвердження списку присяжних
для Дрогобицького міськрайонного суду

Розглянувши подання начальника Територіального управління державної судової адміністрації України в Львівській області від 10.07.2016 №04/1594/16 про затвердження списку присяжних, які будуть залучатися для розгляду і вирішення справ у Дрогобицькому міськрайонному суді Львівської області, заяви громадян про згоду бути присяжними, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (протокол № ___ від ______2016), керуючись статтею 60 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити список присяжних в кількості 15 осіб, які будуть залучатися для розгляду і вирішення справ у Дрогобицькому міськрайонному суді Львівської області згідно з додатком.
2. Дане рішення направити в Територіальне управління державної судової адміністрації України в Львівській області та в Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області.
3. Рішення Дрогобицької міської ради від 17.12.2014 №1466 «Про затвердження списку присяжних» вважати таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (А.Андрухів).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту