Про затвердження списку та розміру одноразової грошової винагороди провідним спортсменам Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за високі спортивні досягнення та підготовку спортсменів високого рівня за 2023 рік

29.05.2024 8142

Про затвердження списку та розміру одноразової грошової винагороди провідним спортсменам                              Дрогобицької міської територіальної громади                                     та їх тренерам за високі спортивні досягнення                                  та підготовку спортсменів високого рівня за 2023 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

 

Про затвердження списку та розміру одноразової
грошової винагороди провідним спортсменам Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за високі спортивні досягнення та підготовку спортсменів високого рівня за 2023 рік

 

 

З метою морального і матеріального заохочення спортсменів для досягнення високих спортивних результатів та їх тренерів, враховуючи рекомендації комісії з питання щодо призначення виплати грошової винагороди провідним спортсменам Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за за високі спортивні досягнення та підготовку спортсменів високого рівня (протокол від 24.05.2024), постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (протокол від____________ № _____ ) та керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити список та розмір одноразової грошової винагороди провідним спортсменам Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за високі спортивні досягнення та підготовку спортсменів високого рівня за 2023 рік, що не підлягає індексації протягом року згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування видатків на виконання Положення про призначення виплати грошової винагороди провідним спортсменам Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за високі спортивні досягнення та підготовку спортсменів високого рівня за 2023 рік в межах бюджетних асигнувань на поточний рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту (О.Сотрихіна).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (Р.Грицай).

Міський голова      Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту