Про затвердження списку та розміру одноразової грошової винагороди для провідних спортсменів Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за високі досягнення та підготовку спортсменів високого рівня за 2021 рік

09.05.2022 4833

Про затвердження списку та розміру одноразової грошової винагороди для провідних спортсменів Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за високі досягнення та підготовку спортсменів високого рівня за 2021 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження списку та розміру одноразової
грошової винагороди для провідних спортсменів
Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за високі
досягнення та підготовку спортсменів високого рівня за 2021 рік

Відповідно до Указу Президента України від 19 липня 2005 року №1113 «Про підготовку та участь спортсменів України в Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх Універсіадах, чемпіонатах світу та Європи», на виконання листа Львівської обласної державної адміністрації від 15 вересня 2016 року № 5/33-6734/0/2-16/4-19 «Щодо встановлення місцевих стипендій провідним спортсменам Львівщини», враховуючи рекомендації комісії з питання щодо призначення стипендій провідним спортсменам Дрогобицької міської територіальної громади (протокол від 02.05.2022 року), постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (протокол від ______2022 року №____), з метою морального і матеріального заохочення спортсменів для досягнення високих спортивних результатів та керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити список та розмір грошової винагороди для провідних спортсменів Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за високі досягнення та підготовку спортсменів високого рівня за 2021 рік, що не підлягає індексації протягом року згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню О.Савран здійснити фінансування видатків на виконання Положення про призначення грошової винагороди для провідних спортсменів Дрогобицької міської територіальної громади та їх тренерам за високі досягнення та підготовку спортсменів високого рівня за 2021 рік в межах бюджетних асигнувань на поточний рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту О.Сотрихіній.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту Р.Грицай.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту