Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель

24.04.2023 5859

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земель

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 


Про затвердження технічної
документації із землеустрою
щодо інвентаризації земель 

Розглянувши службову записку Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, з метою збільшення надходжень до бюджету від нарахувань збитків у вигляді збереженої орендної плати за землю, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № __ від ___.___.2023р.), керуючись Земельним кодексом України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 1734 кв.м. на вул. М. Грушевського (магазин «АТБ») у м. Стебник, кадастровий номер 4610670500:01:016:0036, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради вчинити необхідні юридичні дії щодо державної реєстрації речового права на земельну ділянку, зазначену в пункті 1 цього рішення за Дрогобицькою міською радою Львівської області.
3. Вартість робіт за виготовлення технічної документації, зазначеної в п. 1 цього рішення, стягнути з землекористувачів – власників нежитлових будівель, які знаходяться на земельній ділянці площею 1734 кв.м. на вул. М. Грушевського (магазин «АТБ») у м. Стебник, кадастровий номер 4610670500:01:016:0036, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту