Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, та надання в оренду земельної ділянки

19.01.2018 352

Про затвердження  технічної документації з землеустрою щодо  поділу та об’єднання земельної ділянки, та надання в оренду земельної  ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «____» _________ 2018 року № _____

Про затвердження
технічної документації
з землеустрою щодо
поділу та об’єднання
земельної ділянки,
та надання в оренду
земельної ділянки

Розглянувши клопотання фізичних осіб та матеріали технічної документації з землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 87 від 11.01.2018р.), керуючись ст.ст.12, 123, 124, 141 Земельного кодексу України, ЗУ «Про землеустрій», і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити матеріали технічної документації з землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки:
1.1. Кулику Андрію Івановичу, прож. ***, Худику Назару Львовичу, прож. ***, матеріали з поділу земельної ділянки загальною площею 322 кв.м., на вул. Гайдамацькій, 1, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури на дві земельні ділянки: земельна ділянка №1 площею 111 кв.м. кадастровий номер ***, земельна ділянка №2 площею 211 кв.м. кадастровий номер ***.
2. Кулику Андрію Івановичу, прож. ***, надати в оренду земельну ділянку площею 111 кв.м. на вул. Гайдамацькій, 1, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, строком на 10 років.
3. Худику Назару Львовичу, прож. ***, надати в оренду земельну ділянку площею 211 кв.м. на вул. Гайдамацькій, 1, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, строком на 10 років.
4. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні необхідно укласти договори оренди землі з Дрогобицькою міською радою. У випадку не укладення договорів оренди землі протягом трьох місяців з дня прийняття рішення, відповідні пункти цього рішення втрачають чинність, а орендар несе відповідальність з відшкодуванням в повній мірі збитків орендодавцю у формі неодержаної орендної плати. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, забезпечити реєстрацію відповідних договорів згідно з чинним законодавством.
5. Відділу Держгеокадастру у місті Дрогобичі Дрогобицького міськрайонного управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі та м. Дрогобичі Львівської області (В. Марцінко) внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту