Про затвердження цільової Програми захисту населення та територій Дрогобицької міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2023 рік

07.09.2023 6432

Про затвердження цільової Програми захисту населення та територій Дрогобицької міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та  природного характеру на 2023 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про затвердження цільової Програми захисту населення
та територій Дрогобицької міської територіальної громади
від надзвичайних ситуацій техногенного та
природного характеру на 2023 рік        

З метою захисту населення та території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2023 рік та послідовне зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення рівня безпеки населення і захищеності території Дрогобицької міської територіальної громади від наслідків таких ситуацій враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від ___________ № ______), керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Затвердити цільову Програму захисту населення та територій Дрогобицької міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2023 рік» (додаток додається).
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснити фінансування програми у межах коштів, передбачених у бюджеті Дрогобицької територіальної громади на 2023 рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (І. Юзьв’яка).
4. Рішення XXXІХ сесії восьмого скликання від 27.04.2023 року №1557 «Про затвердження цільової Програми захисту населення та територій Дрогобицької територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2023 рік» вважати таким що втратило чинність.
5. Загальний контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1820 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту