Про затвердження цільової Програми захисту населення і територій Дрогобицької міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки

13.01.2021 1893

Про затвердження цільової Програми  захисту населення і територій Дрогобицької міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від ______________ року № ______

Про затвердження цільової Програми
захисту населення і територій Дрогобицької
міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій
техногенного та природного характеру
на 2021-2025 роки

З метою захисту населення та території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки та послідовне зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення рівня безпеки населення і захищеності території Дрогобицької міської територіальної громади від наслідків таких ситуацій, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від ___________ № ______) та постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол від ___________ № ______), керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити «Цільову програму захисту населення і територій Дрогобицької міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки» згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснити фінансування програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2021 рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (І. Юзьв’як).
4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія