Про звіт заступника міського голови з комунальних питань В.Качмара за період випробування та звільнення із займаної посади

01.11.2023 6679

Про звіт заступника міського голови з комунальних питань В.Качмара за період випробування та звільнення із займаної посади

Додаткове

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про звіт заступника міського голови
з комунальних питань В.Качмара
за період випробування
та звільнення із займаної посади

Заслухавши та обговоривши звіт Качмара Василя Богдановича, заступника міського голови з комунальних питань, про виконання покладених на нього завдань за період випробування, з дати призначення по даний час, беручи до уваги протокол постійної комісії з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради від ___________№_________, відповідно до ст..10,20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», п.11 ч.1. ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..35 Закону України «Про державну службу», ст..26-28,40 Кодексу законів про працю України, керуючись Регламентом Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:

1. Звіт Качмара Василя Богдановича, заступника міського голови з комунальних питань, про виконання покладених на нього завдань за період випробування (з дати призначення по даний час) прийняти до відома.
2. Надати оцінку роботі Качмара Василя Богдановича, заступника міського голови з комунальних питань, за період випробування, визнавши її незадовільною.
3. Звільнити Качмара Василя Богдановича, заступника міського голови з комунальних питань, із займаної посади __ ______ 2023 року у зв’язку з встановленням невідповідності займаній посаді протягом строку випробування (п.11 ст.40 КЗпП України).
4. Міському голові (Т.Кучмі) прийняти розпорядження про звільнення Качмара Василя Богдановича з посади заступника міського голови з комунальних питань та вжити заходів щодо оформлення звільнення та здійснення розрахунку при звільненні згідно вимог чинного законодавства.
5. Контроль за виконанням покласти на постійну комісію з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (В. Дзерина).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту