Про звіт заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин Ю.Кушлика за період випробування

01.11.2023 6701

Про звіт заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин Ю.Кушлика за період випробування

Додаткове

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про звіт заступника міського голови
з питань діяльності виконавчих органів,
гуманітарних та соціальних відносин
Ю.Кушлика за період випробування

Заслухавши та обговоривши звіт Кушлика Юрія Орестовича – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин, про виконання покладених на нього завдань за період випробування, з дати призначення по даний час, беручи до уваги протокол постійної комісії з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради від ___________№_________, відповідно до ст..10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», п.11 ч.1. ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..35 Закону України «Про державну службу», керуючись Регламентом Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:

1. Звіт Кушлика Юрія Орестовича, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин, про виконання покладених на нього завдань за період випробування (з дати призначення по даний час) прийняти до відома.
2. Надати оцінку роботі Кушлика Юрія Орестовича, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин, за період випробування, визнавши її задовільною.
3. Контроль за виконанням покласти на постійну комісію з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (В. Дзерина).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту