Про звіт першого заступника міського голови Р.Бейзика за період випробування та звільнення із займаної посади

01.11.2023 6695

Про звіт першого заступника міського голови Р.Бейзика за період випробування  та звільнення із займаної посади

Додаткове

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про звіт першого заступника міського голови
Р.Бейзика за період випробування
та звільнення із займаної посади

Заслухавши та обговоривши звіт Бейзика Романа Степановича – першого заступника міського голови, про виконання покладених на нього завдань за період випробування, з дати призначення по даний час, беручи до уваги протокол постійної комісії з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради від ___________№_________, відповідно до ст..10,20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», п.11 ч.1. ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..35 Закону України «Про державну службу», ст..26-28,40 Кодексу законів про працю України, керуючись Регламентом Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:

1. Звіт Бейзика Романа Степановича, першого заступника міського голови, про виконання покладених на нього завдань за період випробування (з дати призначення по даний час) прийняти до відома.
2. Надати оцінку роботі Бейзика Романа Степановича, першого заступника міського голови, за період випробування, визнавши її незадовільною.
3. Звільнити Бейзика Романа Степановича, першого заступника міського голови, із займаної посади __ ______ 2023 року у зв’язку з встановленням невідповідності займаній посаді протягом строку випробування (п.11 ст.40 КЗпП України).
4. Міському голові (Т.Кучмі) прийняти розпорядження про звільнення Бейзика Романа Степановича з посади першого заступника міського голови та вжити заходів щодо оформлення звільнення та здійснення розрахунку при звільненні згідно вимог чинного законодавства.
5. Контроль за виконанням покласти на постійну комісію з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (В. Дзерина).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту