Про зняття з балансу КП “Житлово-експлуатаційне об’єднання” Дрогобицької міської ради житлових будинків

07.09.2016 571

Про зняття з балансу    КП “Житлово-експлуатаційне  об’єднання” Дрогобицької міської  ради житлових будинків

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від __________  №  ____

Про зняття з балансу  

КП “Житлово-експлуатаційне

об’єднання” Дрогобицької міської

ради житлових будинків

Розглянувши звернення громадян, керуючись Законами України “Про приватизацію державного житлового фонду”, “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку”, Положенням про порядок зняття з балансу КП “Житлово-експлуатаційне об’єднання” житлових будинків, у яких приватизоване або викуплене житло, та передачу їх у власність громадянам, юридичним особам, затвердженим рішенням Дрогобицької міської ради від 07.07.2011 № 282, пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:

  1. Дозволити КП “Житлово-експлуатаційне об’єднання” Дрогобицької міської ради (О. Майданюк) зняти з балансу підприємства та передати у власність власникам квартир житлові будинки, беручи до уваги зобов’язання власників утримувати ці будинки відповідно до вимог діючих Правил користування приміщеннями житлових будинків та прибудинкових територій:

1.1. Шестиквартирний житловий будинок на вул. Святого Юра, 44 в м. Дрогобич гр. гр. Томашенко Ларисі Володимирівні (квартира № 2), Романкевич Марії Михайлівні (квартира № 3), Пиляку Тарасу Богдановичу (квартира № 4), Гаргаю Юрію Миколайовичу (квартира № 5), Олійник Марії Василівні (квартира № 6), Ткачу Ростиславу Михайловичу (квартира № 7).

Передачу будинку здійснити за актом приймання-передачі.

  1. Зобов’язати власників квартир до підписання акту приймання-передачі звернутися з листом до міської ради про набуття права користування або права власності на земельну ділянку, закріплену за будинком, який знятий з балансу.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова                                                                                     Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту