Про зняття з балансу КП “Житлово-експлуатаційне об’єднання” Дрогобицької міської ради житлових будинків

04.05.2018 418

Про зняття з балансу   КП “Житлово-експлуатаційне  об’єднання” Дрогобицької міської  ради житлових будинків

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ № ____

Про зняття з балансу
КП “Житлово-експлуатаційне
об’єднання” Дрогобицької міської
ради житлових будинків

Розглянувши заяви громадян, керуючись Законами України “Про приватизацію державного житлового фонду”, “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку”, Положенням про порядок зняття з балансу КП “Житлово-експлуатаційне об’єднання” житлових будинків, у яких приватизоване або викуплене житло, та передачу їх у власність громадянам, юридичним особам, затвердженим рішенням Дрогобицької міської ради від 07.07.2011 № 282, пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Дозволити КП “Житлово-експлуатаційне об’єднання” Дрогобицької міської ради (О. Майданюк) зняти з балансу підприємства та передати у власність власникам квартир житлові будинки, беручи до уваги зобов’язання власників утримувати ці будинки відповідно до вимог діючих Правил користування приміщеннями житлових будинків та прибудинкових територій:
1.1. Двоквартирний житловий будинок на вул. Підвалля, 11 в м. Дрогобич гр.гр. Задолинній Інні Миколаївні (квартира № 2), Сторонській Тетяні Іванівні (квартира № 3).
Передачу будинку здійснити за актом приймання-передачі.
1.2. Двоквартирний житловий будинок на вул. Війтівська Гора, 99 в м. Дрогобич гр.гр. Равришу Євгену Євгеновичу, Равриш Стефанії Андріївні, Лопушанській Тетяні Євгенівні, Якубів Оксані Євгенівні (квартира № 1), Пояснику Григорію Степановичу, Пояснику Степану Григоровичу (квартира № 2).
Передачу будинку здійснити за актом приймання-передачі.
1.3. П’ятиквартирний житловий будинок на вул. Тарнавського, 15 в м. Дрогобич гр.гр. Петренко Валентині Михайлівні (квартира № 1), Хаджирадовій Олені Димитрівні (квартира № 2), Дяків Галині Борисівні, Дяківу Василю Григоровичу, Каленюк-Краковецькій Наталії Василівні (квартира № 3),
Бенів Оксані Володимирівні (квартира № 4), Марчуку Михайлу Володимировичу (квартира № 6) .
Передачу будинку здійснити за актом приймання-передачі.
2. Зобов’язати власників квартир до підписання акту приймання-передачі звернутися з листом до міської ради про набуття права користування або права власності на земельну ділянку, закріплену за будинком, який знятий з балансу.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту