Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії ДКП «Стебниктеплокомуненерго»

16.01.2021 1495

Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії ДКП «Стебниктеплокомуненерго»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _______________ № _____

Про коригування тарифів на
теплову енергію, її виробництво,
транспортування та постачання,
послугу з постачання теплової енергії
ДКП «Стебниктеплокомуненерго»

Розглянувши звернення ДКП «Стебниктеплокомуненерго» щодо коригування тарифів на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії в частині паливно-енергетичної складової в зв´язку зі зростанням вартості природного газу і його транспортування розподільчими газопроводами та вартості електричної енергії, відповідно до п.11 постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись пп.2 п. а ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Встановити ДКП «Стебниктеплокомуненерго» наступні тарифи на теплову енергію:
1.1.Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення на рівні – 2169,84 грн/Гкал (без ПДВ) за такими складовими:
– тариф на виробництво теплової енергії –1644,35 грн/Гкал (без ПДВ);
– тариф на транспортування теплової енергії – 491,89 грн/Гкал (без ПДВ);
– тариф на постачання теплової енергії – 33,60 грн/Гкал без ПДВ).
1.1.1Структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення згідно з додатком 1.
1.2.Тариф на послугу з постачання теплової енергії, що надається населенню, на рівні 2603,81 грн/Гкал (з податком на додану вартість);
1.2.1 Структуру тарифів на послугу з постачання теплової енергії, що надається населенню, згідно з додатком 1.
1.3. Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ на рівні – 2169,84 грн/Гкал (без ПДВ) за такими складовими:
– тариф на виробництво теплової енергії – 1644,35 грн/Гкал (без ПДВ);
– тариф на транспортування теплової енергії –491,89 грн/Гкал (без ПДВ);
– тариф на постачання теплової енергії – 33,60 грн/Гкал (без ПДВ).
1.3.1. Структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ згідно з додатком 1.
1.4. Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб інших споживачів на рівні – 2169,84 грн/Гкал (без ПДВ) за такими складовими:
– тариф на виробництво теплової енергії – 1644,35 грн/Гкал(без ПДВ);
– тариф на транспортування теплової енергії – 491,89 грн/Гкал (без ПДВ);
– тариф на постачання теплової енергії – 33,60 грн/Гкал(без ПДВ).
1.4.1. Структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб інших споживачів згідно з додатком1.
3. Виконання даного рішення покласти на ДКП «Стебниктеплокомуненерго» (О.Лабовка).
4. Дане рішення набуває чинності з дати опублікування.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань, директора департаменту міського господарства Р.Москалика.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту