Про міську програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у м.Дрогобичі на 2019-2020 роки

10.12.2018 474

Про міську програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей,  позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у м.Дрогобичі на 2019-2020 роки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
__ сесія ______ скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _____________2018 року № ________

Про міську програму забезпечення
житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених
батьківського піклування, та осіб з їх числа
у м.Дрогобичі на 2019-2020 роки

На виконання п.16.6 рішення колегії Міністерства соціальної політики України від 29.10.2015 «Про основні пріоритети державної політики у соціальній сфері з питань забезпечення прав дітей в Україні», затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 06.11.2015 № 1092, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол від ________ № ___), та постійної комісії з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від _________ № __), керуючись п.22, ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити міську програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у м. Дрогобичі на 2019-2020 роки (далі Програма), що додається.
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради здійснити фінансування за наявності асигнувань на реалізацію даної Програми у 2019 році.
3. Виконання Програми покласти на відділ-службу у справах дітей виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (І.Яким).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О.Дацюк).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту