Про надання в оренду земельної ділянки

07.12.2022 5530

Про надання в оренду  земельної ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про надання в оренду
земельної ділянки

Розглянувши заяву фізичної особи про надання в оренду земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № __ від ___.___.2022р.), керуючись ст.12, ч.9 ст.118, ст.186, Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Надати в оренду земельну ділянку міськземфонду під об’єктом нерухомого майна:
1.1. Нестор Руслані Антонівні, прож. м. Стебник, земельну ділянку площею 8167 кв. м. на вул. Мазепи, 19а, м. Стебник, кадастровий номер 4610670500:01:010:0009, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, строком на 3 роки.

2. Фізичній особі, вказаній у цьому рішенні, необхідно укласти договір оренди землі з Дрогобицькою міською радою. У випадку не укладення договору протягом трьох місяців з дня прийняття рішення, відповідні пункти цього рішення втрачають чинність, а орендар несе відповідальність з відшкодуванням в повній мірі збитків орендодавцю у формі неодержаної орендної плати. Фізичній особі, вказаній у цьому рішенні, забезпечити реєстрацію відповідного договору згідно з чинним законодавством.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту