Про надання дозволу громадянам на пПро зняття з балансу КП “Житлово-експлуатаційне об’єднання” Дрогобицької міської ради житлових будинківрисвоєння поштових адрес.

02.06.2017 394

Про надання дозволу громадянам на пПро зняття з балансу   КП “Житлово-експлуатаційне  об’єднання” Дрогобицької міської  ради житлових будинківрисвоєння поштових адрес.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ № ____

Про зняття з балансу
КП “Житлово-експлуатаційне
об’єднання” Дрогобицької міської
ради житлових будинків

Розглянувши заяви громадян, керуючись Законами України “Про приватизацію державного житлового фонду”, “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку”, Положенням про порядок зняття з балансу КП “Житлово-експлуатаційне об’єднання” житлових будинків, у яких приватизоване або викуплене житло, та передачу їх у власність громадянам, юридичним особам, затвердженим рішенням Дрогобицької міської ради від 07.07.2011 № 282, пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Дозволити КП “Житлово-експлуатаційне об’єднання” Дрогобицької міської ради (О. Майданюк) зняти з балансу підприємства та передати у власність власникам квартир житлові будинки, беручи до уваги зобов’язання власників утримувати ці будинки відповідно до вимог діючих Правил користування приміщеннями житлових будинків та прибудинкових територій:
1.1. Чотириквартирний житловий будинок на вул. Жупна, 6 в м. Дрогобич гр. Волошин Людмилі Дмитрівні (квартири №№ 1, 2 (реєстраційний номер 949447346106), 2 (реєстраційний номер 20383877), 4).
В цьому житловому будинку станом на 31.12.2012 року в КП ЛОР Дрогобицькому МБТІ та ЕО було зареєстровано право власності на дві окремі квартири за № 2 з різними реєстраційними номерами за:
– Волошин Людмилою Дмитрівною – квартири № 2 на вул. Жупна, 6 – реєстраційний номер 20383877;
– Орсуляком Ярославом Миколайовичем – квартири № 2 на вул. Жупна, 6 – реєстраційни номер 35711187.
Гр. Волошин Л.Д. набула права власності на квартиру № 2 з реєстраційним номером 35711187 на підставі договору купівлі-продажу № 560 від 28.03.2017.
Передачу будинку здійснити за актом приймання-передачі.
1.2. Одноквартирний житловий будинок на провул. Залізничний, 6 в м. Дрогобич гр. Лещишину Оресту Мироновичу (квартира № 1).
Передачу будинку здійснити за актом приймання-передачі.
1.3. Чотириквартирний житловий будинок на вул. Фабрична, 53 в м. Дрогобич гр. Семеген Марії Василівні, Семеген Мирославу Володимировичу (квартира № 1), Рішку Ігорю Львовичу, Рішко Любомирі Іванівні, Рішку Арсену Ігоровичу (квартира № 2), Риштий Анні Миколаївні (квартира № 3), Риштий Миколі Івановичу (квартира № 4).
Передачу будинку здійснити за актом приймання-передачі.
1.4. Триквартирний житловий будинок на вул. Шашкевича, 5 в м. Дрогобич гр. Стебельській Магдалині Андріївні (квартира № 1), гр. Томащук Олені Олександрівні, Ісхакову Рональду Олександровичу, Томащуку Леону Ярославовичу (квартира № 2), гр. Бойко Галині Михайлівні (квартира № 3).
Передачу будинку здійснити за актом приймання-передачі.
2. Зобов’язати власників квартир до підписання акту приймання-передачі звернутися з листом до міської ради про набуття права користування або права власності на земельну ділянку, закріплену за будинком, який знятий з балансу.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту