Про надання дозволу КП «Управління капітального будівництва » Дрогобицької міської ради на залучення інвесторів для спільного будівництва житлових будинків.

17.05.2016 420

Про надання дозволу  КП «Управління  капітального будівництва » Дрогобицької  міської  ради на залучення інвесторів для   спільного будівництва  житлових  будинків.

ДРОГОБИЦЬКА   МІСЬКА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від _____________ № _____

Про надання дозволу  КП «Управління

капітального будівництва » Дрогобицької

міської  ради на залучення інвесторів для

 спільного будівництва  житлових  будинків.

З метою створення належних умов  по забезпеченню реалізації житлових прав громадян на придбання житла ,  в звязку з  відсутністю  у КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької  міської  ради    обігових коштів на будівництво житла та потребою залучення Інвесторів  для   будівництва житлових будинків, керуючись положеннями ст.ст.17,31,52,60 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»  , виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив :

  1. Дозволити КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради (В.Бохонок) залучати Інвесторів  та укладати договори про проведення спільного будівництва житлових будинків на відведених під будівництво  житла земельних ділянках  з частковою передачею Інвесторам  функцій Замовника будівництва .
  2. КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради (В.Бохонок) за виконання функцій Забудовника та Замовника будівництва при укладанні з Інвесторами   договорів про спільне будівництво житлових будинків   передбачити отримання  не менше 5% від загальної житлової площі збудованого житлового будинку.
  3. Зобов’язати КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради (В.Бохонок) після завершення будівництва житлового будинку   безоплатно передавати у комунальну власність для соціальних потреб територіальної громади м. Дрогобича не менше 5% від загальної житлової площі збудованого житлового будинку.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

    Міський  голова                                                                    Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту