Про надання дозволу КП «Фермерське господарство «Тарком» Дрогобицької міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

14.07.2023 6205

Про надання дозволу КП «Фермерське господарство «Тарком» Дрогобицької міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про надання дозволу КП «Фермерське
господарство «Тарком» Дрогобицької міської
ради на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки    

Розглянувши клопотання КП «Фермерське господарство «Тарком» Дрогобицької міської ради та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № _____ від __________ р.), керуючись статтями 12,92,118,ч.4 п.2 ст.134 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій» і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :

1. Надати дозвіл КП «Фермерське господарство «Тарком» Дрогобицької міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва:
1.1. Земельну ділянку орієнтовною площею 1,5000 га, в с. Лішня Дрогобицького району для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
2. КП «Фермерське господарство «Тарком», звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту