Про надання дозволу на безкоштовну передачу матеріальних цінностей

04.10.2023 6546

Про надання дозволу на безкоштовну передачу матеріальних цінностей

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про надання дозволу на безкоштовну
передачу матеріальних цінностей 

Розглянувши звернення відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради № 343 від 31.08.2023 р., управління цифровізації, інформаційної політики та комунікацій виконавчого комітету Дрогобицької міської ради № 61 від 29.09.2023 р., з метою ефективного використання матеріальних цінностей, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол №__ від _______2023 року), керуючись ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл виконавчому комітету Дрогобицької міської ради                    на безкоштовну передачу на баланс управління культури та розвитку туризму  виконавчих органів Дрогобицької міської ради матеріальні цінності, згідно з додатками №1 та № 2.
2. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради прийняти та поставити на баланс матеріальні цінності згідно з додатком №1 та № 2.
3. Виконання даного рішення покласти на виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в особі відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради та управління культури та розвитку туризму  виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу.

 Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту