Про надання дозволу на безкоштовну передачу матеріальних цінностей

08.12.2023 6867

Про надання дозволу  на  безкоштовну передачу  матеріальних цінностей

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про надання дозволу на
безкоштовну передачу
матеріальних цінностей 

Розглянувши звернення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради № від 2023 р., з метою ефективного використання матеріальних цінностей, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол №___від 22.11.2023 року), керуючись статтею 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на безкоштовну передачу матеріальних цінностей з балансу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради на баланс управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради, згідно з додатком № 1.
1.1 Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради прийняти та поставити на баланс матеріальні цінності, згідно з додатком № 1.
2. Виконання даного рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу.

 Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту