Про надання дозволу на безкоштовну передачу матеріальних цінностей

08.04.2024 7921

Про надання дозволу на безкоштовну передачу матеріальних цінностей

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

 

Про надання дозволу на
безкоштовну передачу
матеріальних цінностей

Розглянувши звернення директора КУ «Інститут міста Дрогобича» (В. Кондзьолка) № _______________ від _______________ р.,  з метою ефективного використання матеріальних цінностей, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № від _________________________ року), керуючись ст. 327 Цивільного кодексу України, ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл КУ «Інститут міста Дрогобича» на безкоштовну передачу на баланс КЗ Дрогобицької міської ради «Заслужений прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» матеріальних цінностей згідно з додатком №1.

1.1. КЗ Дрогобицької міської ради «Заслужений прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» прийняти та поставити на баланс матеріальні цінності, згідно з додатком №1.

2. Виконання даного рішення покласти на КУ «Інститут міста Дрогобича», КЗ Дрогобицької міської ради «Заслужений прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту