Про надання дозволу на безкоштовну передачу матеріальних цінностей

29.05.2024 8183

Про надання дозволу на  безкоштовну передачу  матеріальних цінностей

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про надання дозволу на
безкоштовну передачу
матеріальних цінностей

 

Розглянувши звернення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради № 3-34/3026 від 16.05.2024 р., №3-35/3102 від 22.05.2024р.,, з метою ефективного використання матеріальних цінностей, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 54 від 28.05.2024 року), керуючись ст. ст. 25,26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на безкоштовну передачу матеріальних цінностей з балансу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради на баланс управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради, згідно з додатком № 1.
1.1. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради прийняти та поставити на баланс матеріальні цінності, згідно з додатком № 1.
2. Виконання даного рішення покласти на управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Кушлик Ю.О.).

Міський голова      Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту