Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

15.06.2023 6111

Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про надання дозволу на виготовлення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок .    

Розглянувши заяви юридичних осіб, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол №64 від 09.06.2023 р.) керуючись ст.12, ч.9 ст.118, ст.186, Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства:
1.1. Службі автомобільних доріг у Львівській області (І. Дворянин), на ділянці автодороги загального користування державного значення Т-14-18 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий, земельну ділянку орієнтовною загальною площею 142,5 га (з яких на території с. Брониця Дрогобицького району орієнтовною площею 42 га, на території с. Лішня орієнтовною площею 25 га, на території с. Почаєвичі Дрогобицького району орієнтовною площею 9 га, на території с. Нове Село орієнтовною площею 16 га, на території с. Болехівці Дрогобицького району орієнтовною площею 18,5 га, на території с. Верхні Гаї орієнтовною площею 32 га), для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.
1.2. Службі автомобільних доріг у Львівській області (І. Дворянин), на ділянці автодороги загального користування державного значення Т-14-02 Східниця-Пісочна, земельну ділянку орієнтовною загальною площею 56 га (з яких на території с. Почаєвичі Дрогобицького району орієнтовною площею 10 га, на території с. Раневичі орієнтовною площею 12 га, на території с. Болехівці Дрогобицького району орієнтовною площею 12 га, на території с. Болехівці Дрогобицького району орієнтовною площею 22 га), для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.
1.3. Службі автомобільних доріг у Львівській області (І. Дворянин), на ділянці автодороги загального користування державного значення Т-14-15 Мостиська-Самбір-Борислав, земельну ділянку орієнтовною загальною площею 12,5 га (на території с. Нагуєвичі Дрогобицького району орієнтовною площею 12,5 га), для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій:
2.1. Релігійній організації «Релігійна громада парафії перенесення мощей святителя Миколая Дрогобицько-Самбірської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) у місті Дрогобич Дрогобицького району Львівської області» (о. Б. Андроник), земельну ділянку орієнтовною площею 3159 кв. м. на вул. Шептицького, 18а, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту