Про надання дозволу на виготовлення проекту «Детального плану території в районі вулиці Андрея Шептицького в м. Дрогобич»

09.10.2017 441

Про надання дозволу  на виготовлення проекту  «Детального плану території  в районі вулиці Андрея Шептицького в м. Дрогобич»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ________ №______

Про надання дозволу
на виготовлення проекту
«Детального плану території
в районі вулиці Андрея Шептицького
в м. Дрогобич»

Керуючись рішенням сесії Дрогобицької міської ради від 05.01.2012 №436 та враховуючи положення Генерального плану м. Дрогобича відповідно до затвердженої містобудівної документації від 09.11.2012 №769 «Про коригування Генерального плану (внесення змін) м. Дрогобича», відповідно до ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.п.6 п.а ч.1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в:
1. Дати дозвіл на виготовлення проекту детального планування території в районі вулиці Андрея Шептицького в м. Дрогобич.
2. Організацію роботи по виготовленню проектної документації покласти на відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
3. Розмістити повідомлення про початок розроблення проекту детального планування території в районі вулиці Андрея Шептицького в м. Дрогобич на офіційному веб-сайті міської ради.
4. Фінансування проекту детального планування території в районі вулиці Андрея Шептицького в м. Дрогобич здійснити за рахунок коштів місцевого бюджету (бюджету розвитку).
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту