Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

20.01.2023 5616

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації із землеустрою щодо
встановлення (відновлення) меж земельної
ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяви юридичної особи, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 55 від 18.01.2023р.), керуючись ст.12, ст.186, Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Надати дозвіл на виготовлення технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):
1.1. ПрАТ «Київстар», (І. Гутник), земельну ділянку, площею 31 кв. м. в с. Хатки Дрогобицького району, кадастровий номер 4621286300:02:001:0234, для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій.
2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту