Про надання дозволу на відключення від мереж централізованого теплопостачання та влаштування системи індивідуального опалення багатоквартирного житлового будинку на вул. Княгині Ольги, 3 в м. Дрогобич Львівської області

18.06.2024 8279

Про надання дозволу на відключення від мереж централізованого теплопостачання та влаштування системи індивідуального опалення багатоквартирного житлового  будинку на вул. Княгині Ольги, 3  в м. Дрогобич Львівської області

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

Про надання дозволу на відключення
від мереж централізованого теплопостачання
та влаштування системи індивідуального
опалення багатоквартирного житлового
будинку на вул. Княгині Ольги, 3
в м. Дрогобич Львівської області

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги», враховуючи наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 року №169 «Про затвердження порядку відключення споживачів від мереж (систем) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води», беручи до уваги рекомендації міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання (протокол від 05.06.2024 року №1-24), керуючись статтями 25,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл на від’єднання від мереж централізованого опалення багатоквартирного житлового будинку на вул. Княгині Ольги, 3 в м. Дрогобич Львівської області.
2. Відключення житлового будинку здійснити виконавцем відповідної комунальної послуги у міжопалювальний період, але не пізніше ніж 01 вересня 2024 року.
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань (В. Качмар).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку, будівельних інвестицій (Р.Шагала).

Міський голова      Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту