Про надання дозволу на зміну конфігурації земельної ділянки

20.10.2023 6660

Про надання дозволу на зміну конфігурації земельної ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про надання дозволу
на зміну конфігурації
земельної ділянки  

Розглянувши клопотання Торговельного центру «Епіцентр К» (Анастасія ЗАКОННОВА) про надання згоди на зміну конфігурації земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол №72 від 13.10.2023р.), керуючись статтями 12, 186 Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку статей 25, 26 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (зі зміною конфігурації земельної ділянки без зміни її площі):
1.1. Торговельному центру «Епіцентр К» (Анастасія ЗАКОННОВА), на земельну ділянку площею 9625 кв. м. на вул. Северина Наливайка, м. Дрогобич, кадастровий номер 4610600000:01:068:0155, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2. Юридичній особі, зазначеній у п. 1 цього рішення, звернутися до виконавця робіт із землеустрою, який діє у відповідності до норм діючого законодавства, для розроблення технічної документації із землеустрою. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту