Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ПТ «Ломбард «Заставно-кредитний дім»

08.12.2017 458

Про надання дозволу на розміщення  зовнішньої реклами ПТ «Ломбард «Заставно-кредитний дім»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________ № ______

Про надання дозволу на розміщення
зовнішньої реклами ПТ «Ломбард
«Заставно-кредитний дім»

Розглянувши звернення ПТ «Ломбард «Заставно-кредитний дім», щодо надання дозволу на встановлення зовнішньої реклами, враховуючи рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 24.01.2017 №6 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Дрогобичі», керуючись Законом України «Про рекламу» та пп.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Надати дозвіл на встановлення конструкції зовнішньої реклами строком на п’ять років ПТ «Ломбард «Заставно-кредитний дім» (Гриневський М.А.) на рекламоносій типу «вказівник» на балконі будинку за адресою вул.І.Мазепи, 17, кв.4, площею розміщення 4,08 м.кв.
2. Суб’єкту господарської діяльності, зазначеного в п.1 цього рішення укласти договір на користування місцем розміщення рекламного засобу з виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради протягом п’яти робочих днів з моменту прийняття рішення.
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на відділ економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту