Про надання дозволу на розміщення конструкцій зовнішньої реклами ФОП Кіт О.М.

09.09.2019 319

Про надання дозволу на розміщення конструкцій зовнішньої реклами ФОП Кіт О.М.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________ № ______

Про надання дозволу на розміщення конструкцій
зовнішньої реклами ФОП Кіт О.М.

Розглянувши звернення ФОП Кіт О.М., щодо надання дозволу на встановлення конструкції зовнішньої реклами, керуючись Законом України «Про рекламу» та пп.13 п. а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Надати дозвіл на встановлення конструкції зовнішньої реклами строком на п’ять років ФОП Кіт Оксані Михайлівні на рекламоносій типу «білборд» за адресою вул. Самбірська, 53, розміром 3,0 м. х 6,0 м. у кількості 1 одиниця.
2. Суб’єкту господарювання Кіт О.М.:
2.1. До виконання робіт, пов’язаних з встановленням конструкції зовнішньої реклами, приступити після отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
2.2. Розроблення необхідної технічної документації, монтаж (демонтаж) конструкції зовнішньої реклами здійснювати спеціалізованими підприємствами, установами та організаціями.
3. Відповідальність за технічний стан конструкції зовнішньої реклами, порушення вимог техніки безпеки під час розміщення та експлуатації рекламоносія несе розповсюджувач зовнішньої реклами згідно із законодавством.
4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на відділ економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом