Про надання дозволу на розміщення конструкцій зовнішньої реклами ФОП Святківському Я.Я.

09.09.2019 293

Про надання дозволу на розміщення конструкцій зовнішньої реклами ФОП Святківському Я.Я.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________ № ______

Про надання дозволу на розміщення конструкцій
зовнішньої реклами ФОП Святківському Я.Я.

Розглянувши звернення ФОП Святківського Я.Я., щодо надання дозволу на встановлення конструкцій зовнішньої реклами, керуючись Законом України «Про рекламу» та пп.13 п. а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Надати дозвіл на встановлення конструкцій зовнішньої реклами строком на п’ять років ФОП Святківському Ярославу Ярославовичу на рекламоносії типу «сітілайт» за адресою вул. Театральна, розміром 1,2 м. х 1,8 м. у кількості 2 одиниці.
2. Суб’єкту господарювання Святківському Я.Я.:
2.1. До виконання робіт, пов’язаних з встановленням конструкцій зовнішньої реклами, приступити після отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
2.2. Розроблення необхідної технічної документації, монтаж (демонтаж) конструкцій зовнішньої реклами здійснювати спеціалізованими підприємствами, установами та організаціями.
3. Відповідальність за технічний стан конструкцій зовнішньої реклами, порушення вимог техніки безпеки під час розміщення та експлуатації рекламоносіїв несе розповсюджувач зовнішньої реклами згідно із законодавством.
4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на відділ економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом