Про надання дозволу на розміщення конструкції зовнішньої реклами ФОП Дзедзей С.Я.

10.01.2020 571

Про надання дозволу на розміщення конструкції зовнішньої реклами ФОП Дзедзей С.Я.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________ № ______

Про надання дозволу на розміщення конструкції
зовнішньої реклами ФОП Дзедзей С.Я.

Розглянувши матеріали звернення ФОП Дзедзей С.Я., щодо надання дозволу на встановлення конструкцій зовнішньої реклами, керуючись Законом України «Про рекламу» та пп.13 п. а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Надати дозвіл на встановлення конструкції зовнішньої реклами строком на п’ять років ФОП Дзедзей Світлані Ярославівні на рекламоносій типу «сітілайт» за адресою вул. І.Мазепи, 22/1, розміром 1200мм х 1800мм у кількості 1 одиниця.
2. Суб’єкту господарювання Дзедзей С.Я.:
2.1. Укласти договір на тимчасове користування місцем для розташування рекламного засобу з виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради протягом п’яти робочих днів з моменту прийняття цього рішення.
2.2. До виконання робіт, пов’язаних зі встановленням конструкції зовнішньої реклами, приступити після отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
2.3. Розроблення необхідної технічної документації, монтаж (демонтаж) конструкції зовнішньої реклами здійснювати спеціалізованими підприємствами, установами та організаціями.
3. Відповідальність за технічний стан конструкції зовнішньої реклами, порушення вимог техніки безпеки під час розміщення та експлуатації рекламоносія несе розповсюджувач зовнішньої реклами згідно із законодавством.
4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на відділ економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія