Про надання дозволу на розміщення конструкцій зовнішньої реклами ФОП Буртовий В.Р.

10.09.2021 2145

Про надання дозволу на розміщення конструкцій зовнішньої реклами ФОП Буртовий В.Р.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2021 року № ______

Про надання дозволу на розміщення конструкцій
зовнішньої реклами ФОП Буртовий В.Р.

Розглянувши матеріали звернення ФОП Буртового Володимира Руслановича, щодо надання дозволу на встановлення конструкції зовнішньої реклами, керуючись Законом України «Про рекламу» та пп.13 п. а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Надати дозвіл на встановлення конструкції зовнішньої реклами строком на п’ять років ФОП Буртовому Володимиру Руслановичу на рекламоносій типу «щит на фасаді» за адресою вул. І.Франка, 4, розміром 5000мм х 2600 мм у кількості 1 одиниця.
2. ФОП Буртовому В.Р.:
2.1. До виконання робіт, пов’язаних зі встановленням конструкцій зовнішньої реклами, приступити після отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
2.2. Розроблення необхідної технічної документації, монтаж (демонтаж) конструкцій зовнішньої реклами здійснювати спеціалізованими підприємствами, установами та організаціями.
3. Відповідальність за технічний стан конструкцій зовнішньої реклами, порушення вимог техніки безпеки під час розміщення та експлуатації рекламоносіїв несе розповсюджувач зовнішньої реклами згідно із законодавством.
4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на управління інвестицій та економічного розвитку виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія