Про надання дозволу на розміщення конструкцій зовнішньої реклами (вказівників) ТзОВ «АТБ-МАРКЕТ»

10.09.2021 2147

Про надання дозволу на розміщення конструкцій зовнішньої реклами (вказівників) ТзОВ «АТБ-МАРКЕТ»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2021 року № ______

Про надання дозволу на розміщення конструкцій
зовнішньої реклами (вказівників) ТзОВ «АТБ-МАРКЕТ»

Розглянувши матеріали звернення ТзОВ «АТБ-МАРКЕТ», щодо надання дозволу на встановлення конструкцій зовнішньої реклами, керуючись Законом України «Про рекламу» та пп.13 п. а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Надати дозвіл на встановлення конструкцій зовнішньої реклами строком на п’ять років ТзОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Шаповалова Наталія Анатоліївна) на рекламоносії:
– типу «вказівник» за адресою вул. П.Орлика, 3, розміром 0,8 х 1,0 м у кількості 1 одиниця;
– типу «вказівник» за адресою вул. Л.Українки, 13, розміром 0,8 х 1,0 м у кількості 1 одиниця;
– типу «вказівник» за адресою вул. Стрийська, 26, розміром 0,8 х 1,0 м у кількості 1 одиниця.
2. ТзОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Шаповалова Н.А.):
2.1. До виконання робіт, пов’язаних зі встановленням конструкцій зовнішньої реклами, приступити після отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
2.2. Внести зміни до конструктивного рішення розміщення рекламоносія у частині візуалізації рекламної конструкції та приведення його до типового макету вказівника громадських обєктів міста Дрогобича (зразок додається).
2.3. Розроблення необхідної технічної документації, монтаж (демонтаж) конструкцій зовнішньої реклами здійснювати спеціалізованими підприємствами, установами та організаціями.
3. Відповідальність за технічний стан конструкцій зовнішньої реклами, порушення вимог техніки безпеки під час розміщення та експлуатації рекламоносіїв несе розповсюджувач зовнішньої реклами згідно із законодавством.
4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на управління інвестицій та економічного розвитку виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія