Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна

11.03.2019 447

Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ 2019 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок під об’єктами
нерухомого майна

Розглянувши клопотання юридичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 112 від 05.12.2018р., № 114 від 17.01.2019р., № 117 від 21.02.2019р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомо майна:
1.1. ПП «Вежа» (О.Тріла), земельну ділянку орієнтовною площею 693 кв. м. на вул. Сагайдачного, 27/А, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
1.2. Фірман Марії Антонівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 320 кв. м. на вул. Трускавецькій, 25А, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
1.3. Коваль Надії Михайлівні, прож. м. Трускавець, земельну ділянку орієнтовною площею 91 кв. м. на вул. М. Грушевського, 59/12, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
1.4. Хаховському Сергію Васильовичу, прож. с. Старий Кропивник, Дрогобицького району, земельну ділянку орієнтовною площею 36 кв. м. на вул. В. Великого, 4Б, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
1.5. Комунальному підприємству «Дрогобицька лазня» (Р. Москаль), земельну ділянку орієнтовною площею 1654 кв. м. на вул. Б. Лепкого, 9/1, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
1.6. ТзОВ «Разом» (Р. Войтків), земельну ділянку орієнтовною площею 754 кв. м. на вул. В. Великого, 5А, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2. Фізичним та юридичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту